گسترش داده پردازی آوا  (TIS Technology)


درباره شرکت آوا

شرکت فارس آنلاین در سال 81 در شهر شیراز به ثبت رسید و با تیمی از متخصصین داخلی و خارجی در زمینه شبکه ، اینترنت و ارتباطات شروع به فعالیت نمود و در سال 83 با ملحق شدن به شرکت های بین المللی بخشی از خانواده بزرگ و جهانی این کمپانی ها گردید، که در زمینه سیستمهای BMS و Home Automation فعالیت می کند.

با توجه به رشد سریع در این بخش، شرکت جدیدی در سال 86 با نام گسترش داده پردازی آوا به ثبت رسید تا اختصاصاً در زمینه BMS به فعالیت بپردازد. هم اکنون این شرکت یکی از بزرگترین شرکتهای مجری سیستمهای هوشمند ساختمان در خاورمیانه میباشد که آخرین تکنولوژی را در عرصه محصولات فوق ارائه مینماید. تجهیزات این شرکت راه کار مناسبی جهت بهینه سازی مصرف انرژی و سوخت، مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد . فعالیت های این شرکت به بخشهای مشاوره، طراحی و نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی، آموزش تخصصی و همچنین ارائه راهکارهای جامع در زمینه هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی ، اداری/تجاری ، درمانی سازماندهی گردیده است.

تمامی پرسنل شركت موظف می باشند كلیه اطلاعات فنی، تجاری و مشاوره ای موجود در شركت را بدون در نظر گرفتن میزان قطعیت مشتری و به صورت رایگان در اختیار تمامی مراجعه كنندگان و درخواست كنندگان قرار دهند و در صورت لزوم جلساتی را به صورت رایگان برگزار نمایند. بدیهی است تمامی این خدمات برای مراجعه كنندگان تعهدی به همراه نخواهد داشت.

نشانی و شماره تماس

فعالیت شرکت داده پردازی آوا در زمینه ساختمانهای هوشمند کاملا مبتنی بر متد روز بوده و از حمایت و دانش فنی مهندسین ایرانی، بین المللی و اساتید اهل فن بهره می برد. در صورت نیاز به هم فکری و مشاوره می توانید به آدرس زیر با ما مکاتبه نمایید.

آدرس : شیراز - خیابان عفیف آباد – کوچه 12 - پلاک 3


شرکت داده پردازی آوا با پشتیبانی آنلاین در ساعات اداری همیشه در کنار شما مشتریان گرامی بوده و در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و استعلام می توانید با شماره تلفن های مندرج در این قسمت و یا ارسال ایمیل با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید .

کارشناسان ما در کلیه مراحل خرید، به کارگیری و نصب و نگه داری در کنار شما خواهند بود و در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد.

تلفکس :  25-36485021         36483147        36483746       36483539
ایمیل : salesiransmarthome@gmail.com         sarhangiu@yahoo.com